Audi A3 Cabriolet 1.4 TFSI CoD Ambition Sport Edition Open Days, Automaat Dsg, Clima, Pdc, LM, etc, etc
- 2016
- 113.263km
- Benzine
- 110kW (150pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI A3 CABRIOLET is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 7 jaar en 11 maanden oud. In maart 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 46.687 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 116 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De AUDI heeft een topsnelheid van 203 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,3 l/100 km. De A3 CABRIOLET is 57 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Malden met een kilometerstand van 182.906 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | A3 CABRIOLET |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 437 |
| Nieuwprijs | € 46.687 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 22 juni 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 maart 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 2 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 22 juni 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CZC |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Max. vermogen | 85 kW / 116 pk |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 116 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.350 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.875 kg |
| Voorasdruk | 970 kg |
| Achterasdruk | 985 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Lengte | 4.539 mm |
| Breedte | 1.793 mm |
| Hoogte | 1.409 mm |
| Wielbasis | 2.590 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Maximum vermogen | 85 kW / 115 pk |
| Maximum koppel | 200 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 0 kg |
| Inhoud bagageruimte | 320 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | C |
De derde generatie Audi A3 moest een krachtige strijd aangaan. Hij kreeg immers concurrentie van een aantal aantrekkelijke modellen zoals de BMW 1-Serie, de Mercedes-Benz A-klasse en de Volvo V40. Toch wist deze C-segmenter van Audi zich goed te onderscheiden, want de A3 werd veel verkocht. Je vindt hem dan ook vaak terug als occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




