Mini Countryman 1.5 Cooper S E ALL4 | PANORAMADAK | harman/kardon | LEDER | Head-Up | NAVI | ECC | PHEV -2e PINKSTERDAG OPEN!-
- 2023
- 20.171km
- Benzine/Elektrisch
- 162kW (220pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MINI Countryman C is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2024 en is nu 1 jaar en 9 maanden oud. In maart 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 56.059 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. De MINI heeft een topsnelheid van 212 km/h De Countryman C is 424 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 802 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MINI |
| Model | Countryman C |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 6.250 |
| Nieuwprijs | € 56.059 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 7 augustus 2024 |
| Datum eerste registratie Nederland | 3 maart 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 maart 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 7 augustus 2028 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B38A15P |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Max. vermogen | 115 kW / 156 pk |
| Continue vermogen | 10 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 14 kW |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 143 g/km |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.520 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.095 kg |
| Voorasdruk | 1.085 kg |
| Achterasdruk | 1.065 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.690 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/65R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Maximum vermogen | 125 kW / 170 pk |
| Maximum koppel | 280 Nm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1450 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



