- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Kenteken Check HFJ-30-X
MERCEDES-BENZ CITAN | 2018
Deze MERCEDES-BENZ CITAN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 7 jaar en 10 maanden oud. In februari 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 33.376 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 114 pk benzinemotor. De CITAN is 472 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 257 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Axel met een kilometerstand van 115.000 km.
Kentekenrapport
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CITAN |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 2.963 |
| Nieuwprijs | € 33.376 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 3 juli 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 12 februari 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 12 februari 2025 |
| APK melddatum | 12 februari 2025 |
| APK vervaldatum | 12 februari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
MOTOR
| Motorcode | H5F G4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Max. vermogen | 84 kW / 114 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 147 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.295 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Voorasdruk | 1.080 kg |
| Achterasdruk | 1.070 kg |
| Wielbasis | 2.700 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65R15 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 84 kW / 114 pk |
| Maximum koppel | 190 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 685 - 3000 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | N |
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE MERCEDES-BENZ
Loading...
HFJ-30-X
Mercedes-Benz Citan
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
