
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CITROEN C3 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004 en is nu 21 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 88 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De CITROEN heeft een topsnelheid van 161 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,0 l/100 km. De C3 is 52 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 23 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in KOOTSTERTILLE met een kilometerstand van 161.778 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | C3 |
| Kleur | beige |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 4.160 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 22 juni 2004 |
| Datum eerste registratie Nederland | 22 juni 2004 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 april 2026 |
| APK melddatum | 28 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 22 juni 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | KFU |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Max. vermogen | 65 kW / 88 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,0 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 143 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.026 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.506 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.190 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 555 kg |
| Lengte | 3.850 mm |
| Breedte | 1.667 mm |
| Hoogte | 1.612 mm |
| Wielbasis | 2.460 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 165/70R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,2 s |
| Maximum vermogen | 54 kW / 75 pk |
| Maximum koppel | 120 Nm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| Kogeldruk | 48 kg |
| Dakbelasting | 60 kg |
| Inhoud bagageruimte | 305 - 1310 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


