
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze OPEL INSIGNIA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 16 jaar en 11 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 31.383 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 140 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De OPEL heeft een topsnelheid van 207 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,7 l/100 km. De INSIGNIA is 1 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 31 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Schoonebeek met een kilometerstand van 313.073 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model | INSIGNIA |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 6.392 |
| Nieuwprijs | € 31.383 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 10 juni 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 10 juni 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 mei 2026 |
| APK melddatum | 1 juli 2025 |
| APK vervaldatum | 1 juli 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | A18XER |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,7 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,7 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 182 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.403 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.025 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.830 mm |
| Breedte | 1.856 mm |
| Hoogte | 1.498 mm |
| Wielbasis | 2.740 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Maximum koppel | 175 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1010 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


