
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLVO V50 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 19 jaar en 11 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 51.619 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 220 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De VOLVO heeft een topsnelheid van 230 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,6 l/100 km. De V50 is 749 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 24 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model | V50 |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 13.036 |
| Nieuwprijs | € 51.619 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 9 juni 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 9 juni 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 mei 2024 |
| APK melddatum | 22 april 2025 |
| APK vervaldatum | 19 juni 2026 |
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B5254T3 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Max. vermogen | 162 kW / 220 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 13,5 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 7,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 229 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.452 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.020 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Lengte | 4.514 mm |
| Breedte | 1.785 mm |
| Hoogte | 1.515 mm |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,2 s |
| Maximum vermogen | 162 kW / 220 pk |
| Maximum koppel | 320 Nm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 326 - 1257 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



