
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze ALFA ROMEO SPIDER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 20 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 38.794 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 166 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De ALFA ROMEO heeft een topsnelheid van 215 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,2 l/100 km. De SPIDER is 106 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | ALFA ROMEO |
| Model | SPIDER |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 9.472 |
| Nieuwprijs | € 38.794 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 23 juli 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 23 juli 2005 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 februari 2026 |
| APK melddatum | 8 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 8 mei 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 937A1000 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1970 cc |
| Max. vermogen | 122 kW / 166 pk |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 13,3 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,8 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 220 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.380 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.665 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Lengte | 4.299 mm |
| Breedte | 1.780 mm |
| Hoogte | 1.315 mm |
| Wielbasis | 2.540 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/50YR16 Prijzen |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Maximum vermogen | 121 kW / 165 pk |
| Maximum koppel | 206 Nm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Inhoud bagageruimte | 147 - 147 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.