- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Kenteken Check 88-NHF-3
BENTLEY BROOKLANDS | 2009
Deze BENTLEY BROOKLANDS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 16 jaar en 11 maanden oud. In september 2010 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 537 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De BENTLEY heeft een topsnelheid van 296 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 19,5 l/100 km. De BROOKLANDS is 3.532 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Best met een kilometerstand van 18.952 km.
Kentekenrapport
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BENTLEY |
| Model | BROOKLANDS |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 90.339 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 12 juni 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 3 september 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 september 2016 |
| APK melddatum | 18 februari 2022 |
| APK vervaldatum | 18 februari 2023 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | r. v. voorruit onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
MOTOR
| Motorcode | L410MT |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 6761 cc |
| Max. vermogen | 395 kW / 537 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB |
MILIEU
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 28,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 14,1 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 19,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 465 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.680 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.065 kg |
| Lengte | 5.420 mm |
| Breedte | 1.920 mm |
| Hoogte | 1.490 mm |
| Wielbasis | 3.120 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 255/40R20 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | 296 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,0 s |
| Maximum vermogen | 395 kW / 530 pk |
| Maximum koppel | 999 Nm |
| Inhoud bagageruimte | 401 - 401 l |
| Inhoud brandstoftank | 96 l |
| Segment | I |
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE BENTLEY
Loading...
88-NHF-3
Bentley Brooklands
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
