BMW X3 2.5i | Old Timer | Airco | Vol opties | Nieuwe APK|
- 2005
- 281.540km
- Benzine
- 141kW (192pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW X REIHE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004 en is nu 22 jaar en 3 maanden oud. In december 2011 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 231 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De BMW heeft een topsnelheid van 210 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 11,4 l/100 km. De X REIHE is 22 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 185 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Vriezenveen met een kilometerstand van 192.830 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | X REIHE |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 14.244 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 26 februari 2004 |
| Datum eerste registratie Nederland | 2 december 2011 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 mei 2026 |
| APK melddatum | 27 november 2025 |
| APK vervaldatum | 2 december 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | by r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 306S3 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2979 cc |
| Max. vermogen | 170 kW / 231 pk |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 76 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 16,0 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 8,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 11,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 276 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.660 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.260 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Lengte | 4.565 mm |
| Breedte | 1.853 mm |
| Hoogte | 1.674 mm |
| Wielbasis | 2.800 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/55R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Maximum vermogen | 170 kW / 231 pk |
| Maximum koppel | 300 Nm |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 - 1560 l |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




