
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN PASSAT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 17 jaar en 4 maanden oud. In november 2011 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 140 pk dieselmotor. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 206 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,8 l/100 km. De PASSAT is 4.088 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 158 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | PASSAT |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 10.295 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 20 januari 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 1 november 2011 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 maart 2015 |
| APK melddatum | 27 oktober 2025 |
| APK vervaldatum | 7 november 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker by motorruimte |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CBA |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 156 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.472 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.170 kg |
| Voorasdruk | 1.120 kg |
| Achterasdruk | 1.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.720 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Maximum vermogen | 105 kW / 143 pk |
| Maximum koppel | 350 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 603 - 1731 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



