
Mercedes-Benz 280 CE (1982)
3zeer komfortabele auto! En ziet er heel goed uit!
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ 280 CE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1978 en is nu 48 jaar oud. In augustus 2000 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een benzinemotor. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 200 km/h De 280 CE is 71 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 658 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 280 CE |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 6.005 |
| Datum eerste toelating | 26 mei 1978 |
| Datum eerste registratie Nederland | 11 augustus 2000 |
| Datum laatste tenaamstelling | 18 maart 2026 |
| APK melddatum | 17 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 17 maart 2028 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 6 |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.446 kg |
| Wielbasis | 2.710 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/70HR14 Prijzen |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 136 kW / 185 pk |
| Maximum koppel | 240 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 500 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.