Nissan Almera 1.5 COMFORT Airco Radio 80.000km NAP
- 2001
- 84.484km
- Benzine
- 66kW (90pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze NISSAN ALMERA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001 en is nu 25 jaar oud. De wielen worden aangedreven door een 114 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De NISSAN heeft een topsnelheid van 185 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,5 l/100 km. De ALMERA is 138 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | NISSAN |
| Model | ALMERA |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 3.897 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 4 mei 2001 |
| Datum eerste registratie Nederland | 4 mei 2001 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 januari 2026 |
| APK melddatum | 14 april 2025 |
| APK vervaldatum | 15 mei 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | QG18 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1769 cc |
| Max. vermogen | 84 kW / 114 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 180 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.200 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.735 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Lengte | 4.184 mm |
| Breedte | 1.706 mm |
| Hoogte | 1.483 mm |
| Wielbasis | 2.540 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Maximum vermogen | 84 kW / 114 pk |
| Maximum koppel | 158 Nm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| Inhoud bagageruimte | 355 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


