
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze RENAULT LAGUNA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 19 jaar en 1 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 135 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De RENAULT heeft een topsnelheid van 199 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,8 l/100 km. De LAGUNA is 115 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Schoonebeek met een kilometerstand van 247.793 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | LAGUNA |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 8.403 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 18 april 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 18 april 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 3 februari 2026 |
| APK melddatum | 15 januari 2025 |
| APK vervaldatum | 29 januari 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | F4R 77 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Max. vermogen | 99 kW / 135 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 12,4 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 208 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.325 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.980 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Lengte | 4.713 mm |
| Breedte | 1.774 mm |
| Hoogte | 1.475 mm |
| Wielbasis | 2.750 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Maximum vermogen | 99 kW / 135 pk |
| Maximum koppel | 191 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 475 - 1515 l |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
