
Mitsubishi Space Star 1.6 Family (2001)
Als je je auto Space Star noemt en ook nog eens een Family-uitvoering aanbiedt, dan is wel...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MITSUBISHI SPACE STAR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001 en is nu 24 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 98 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De MITSUBISHI heeft een topsnelheid van 180 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,2 l/100 km. De SPACE STAR is 10 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 386 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | SPACE STAR |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 3.668 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 6 juli 2001 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 juli 2001 |
| Datum laatste tenaamstelling | 18 mei 2026 |
| APK melddatum | 7 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 19 juni 2027 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 4G18 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1584 cc |
| Max. vermogen | 72 kW / 98 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,3 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 171 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.135 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Lengte | 4.030 mm |
| Breedte | 1.715 mm |
| Hoogte | 1.555 mm |
| Wielbasis | 2.490 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/65HR14 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 s |
| Maximum vermogen | 72 kW / 98 pk |
| Maximum koppel | 150 Nm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 370 - 1370 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

