Opel Corsa 1.4-16V Rhythm | Cruise Control | Elektr. Ramen |
- 2005
- 204.705km
- Benzine
- 66kW (90pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze OPEL CORSA-C is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 20 jaar en 3 maanden oud. In maart 2015 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 80 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De OPEL heeft een topsnelheid van 175 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,8 l/100 km. De CORSA-C is 2 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 258 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model | CORSA-C |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 2.865 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 6 februari 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 maart 2015 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | 11 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 11 februari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | Z12XEP |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Max. vermogen | 59 kW / 80 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 139 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 935 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.430 kg |
| Voorasdruk | 745 kg |
| Achterasdruk | 705 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Lengte | 3.839 mm |
| Breedte | 1.646 mm |
| Hoogte | 1.440 mm |
| Wielbasis | 2.490 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 175/65R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,6 s |
| Maximum vermogen | 59 kW / 80 pk |
| Maximum koppel | 110 Nm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 260 - 1060 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




