
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PEUGEOT 407 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 18 jaar en 11 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 29.299 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 140 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De PEUGEOT heeft een topsnelheid van 213 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,1 l/100 km. De 407 is 1.900 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 334 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Heerhugowaard met een kilometerstand van 140.609 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 407 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 6.949 |
| Nieuwprijs | € 29.299 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 11 juni 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 11 juni 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 16 maart 2021 |
| APK melddatum | 29 april 2026 |
| APK vervaldatum | 29 april 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen voorwielscherm onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | RFJ |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.390 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.995 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Lengte | 4.676 mm |
| Breedte | 1.811 mm |
| Hoogte | 1.455 mm |
| Wielbasis | 2.730 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/55R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 213 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Maximum koppel | 200 Nm |
| Draaicirkel | 12,0 m |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Inhoud bagageruimte | 407 - 407 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


