
Kia Sportage 2.0 CVVT 4WD X-treme (2006)
Met dit soort ‘namaak-4x4’s’ moet je niet het zand of de prut in. ‘Het overgrote deel van...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze KIA SPORTAGE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 19 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 27.889 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 141 pk lpgmotor. Het schakelen gaat handmatig. De KIA heeft een topsnelheid van 178 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,2 l/100 km. De SPORTAGE is 862 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | KIA |
| Model | SPORTAGE |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | lpg |
| LPG G3 indicatie | 1 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 6.561 |
| Nieuwprijs | € 27.889 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 14 juli 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 juli 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 januari 2024 |
| APK melddatum | 13 januari 2025 |
| APK vervaldatum | 16 januari 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op bodemplaat by voorzitting |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1975 cc |
| Max. vermogen | 104 kW / 141 pk |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,8 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 194 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.567 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.140 kg |
| Voorasdruk | 1.170 kg |
| Achterasdruk | 1.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.350 mm |
| Breedte | 1.840 mm |
| Hoogte | 1.730 mm |
| Wielbasis | 2.630 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Maximum koppel | 305 Nm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 667 - 1886 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

