
Test: Suzuki Grand Vitara (2008)
1De Suzuki Grand Vitara oogt als een SUV, maar onder de fraaie koets gaat een terreinwagen...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SUZUKI GRAND VITARA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 16 jaar en 4 maanden oud. In januari 2010 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 140 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De SUZUKI heeft een topsnelheid van 170 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,9 l/100 km. De GRAND VITARA is 344 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 23 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SUZUKI |
| Model | GRAND VITARA |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 5.618 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 29 januari 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 januari 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 juni 2025 |
| APK melddatum | 24 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 24 juni 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | by schutbord |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 210 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.523 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Voorasdruk | 1.050 kg |
| Achterasdruk | 1.210 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.575 mm |
| Breedte | 1.880 mm |
| Hoogte | 1.695 mm |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/70R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,6 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Maximum koppel | 183 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Inhoud bagageruimte | 398 - 1386 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.