
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze HONDA CRX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1996 en is nu 30 jaar oud. In mei 2002 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een benzinemotor. De HONDA heeft een topsnelheid van 190 km/h De CRX is 717 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | HONDA |
| Model | CRX |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 5.996 |
| Datum eerste toelating | 9 mei 1996 |
| Datum eerste registratie Nederland | 31 mei 2002 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 juni 2024 |
| APK melddatum | 8 juni 2023 |
| APK vervaldatum | 8 juni 2024 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | D16Y8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Geluidsniveau stationair | 86 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.005 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.340 kg |
| Wielbasis | 2.370 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/60R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Maximum vermogen | 92 kW / 125 pk |
| Maximum koppel | 142 Nm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 300 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
