Audi A5 2.0 TFSI 180pk multitronic Pro Line Leder
- 2009
- 248.374km
- Benzine
- 132kW (179pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI A5 CABRIOLET is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 17 jaar en 2 maanden oud. In juli 2010 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 265 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De AUDI heeft een topsnelheid van 246 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,6 l/100 km. De A5 CABRIOLET is 262 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Gilze met een kilometerstand van 197.455 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | A5 CABRIOLET |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 19.785 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 4 maart 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 juli 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 september 2025 |
| APK melddatum | 21 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 21 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 6 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CAL |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3197 cc |
| Max. vermogen | 195 kW / 265 pk |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 12,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,5 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 199 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.685 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.210 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.780 mm |
| Breedte | 1.854 mm |
| Hoogte | 1.386 mm |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/50R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 246 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,9 s |
| Maximum vermogen | 195 kW / 265 pk |
| Maximum koppel | 330 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 320 - 750 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.





