
Lexus RX 450h President (2011)
2Hij rijdt gemiddeld nog geen 1 op 16, stoot slechts 148 gram CO2 per kilometer uit en levert...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze LEXUS RX 450 H is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 16 jaar en 3 maanden oud. In december 2014 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 89.695 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 167 pk benzinemotor. De LEXUS heeft een topsnelheid van 200 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 10,6 l/100 km. De RX 450 H is 2.039 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 72 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | LEXUS |
| Model | RX 450 H |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 32.541 |
| Nieuwprijs | € 89.695 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 5 december 2014 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 oktober 2020 |
| APK melddatum | 30 juli 2025 |
| APK vervaldatum | 10 augustus 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 2GR-FXE |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3456 cc |
| Max. vermogen | 123 kW / 167 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 277 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.131 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.615 kg |
| Voorasdruk | 1.360 kg |
| Achterasdruk | 1.385 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.588 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.740 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/60R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Maximum vermogen | 204 kW / 277 pk |
| Maximum koppel | 346 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 496 - 1570 l |
| Inhoud brandstoftank | 72 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

