
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MINI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011 en is nu 15 jaar oud. In oktober 2014 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 45.311 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 143 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De MINI heeft een topsnelheid van 195 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,7 l/100 km. De is 22 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 130 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Ermelo met een kilometerstand van 135.488 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MINI |
| Model | MINI |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 6.762 |
| Nieuwprijs | € 45.311 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 27 mei 2011 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 oktober 2014 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 mei 2026 |
| APK melddatum | 16 september 2025 |
| APK vervaldatum | 7 oktober 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | N47C20A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 105 kW / 143 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,3 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,8 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,7 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 150 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.07 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.320 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.815 kg |
| Voorasdruk | 1.015 kg |
| Achterasdruk | 855 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Lengte | 4.110 mm |
| Breedte | 1.789 mm |
| Hoogte | 1.561 mm |
| Wielbasis | 2.600 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,5 s |
| Maximum vermogen | 105 kW / 143 pk |
| Maximum koppel | 305 Nm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1170 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



