Mini Mini 1.6 Pepper
- 2010
- 161.705km
- Benzine
- 55kW (75pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MINI COOPER S is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 16 jaar en 10 maanden oud. In september 2012 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 36.887 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 174 pk benzinemotor. De MINI heeft een topsnelheid van 225 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,2 l/100 km. De COOPER S is 859 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MINI |
| Model | COOPER S |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 1.468 |
| Nieuwprijs | € 36.887 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 1 juli 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 26 september 2012 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 januari 2024 |
| APK melddatum | 24 januari 2024 |
| APK vervaldatum | 24 januari 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Aantal eigenaren | 5 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 128 kW / 174 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 186 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.110 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.580 kg |
| Voorasdruk | 900 kg |
| Achterasdruk | 755 kg |
| Wielbasis | 2.460 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,1 s |
| Maximum vermogen | 128 kW / 175 pk |
| Maximum koppel | 240 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 160 - 680 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



