
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ E 220 CDI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 19 jaar en 7 maanden oud. In december 2007 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 170 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 218 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,3 l/100 km. De E 220 CDI is 4 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 61 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Hem met een kilometerstand van 393.082 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 220 CDI |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 20.408 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 5 oktober 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 december 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | 15 juli 2025 |
| APK vervaldatum | 31 juli 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 646821 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2149 cc |
| Max. vermogen | 125 kW / 170 pk |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 194 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.6 mg/km |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.710 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.360 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.909 mm |
| Breedte | 1.830 mm |
| Hoogte | 1.513 mm |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Maximum vermogen | 125 kW / 170 pk |
| Maximum koppel | 400 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 84 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 690 - 1950 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

