Mazda 5 1.8 Touring | €500,- KORTING + recent NW APK |
- 2008
- 238.807km
- Benzine
- 85kW (116pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MAZDA 5 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 17 jaar oud. De wielen worden aangedreven door een 116 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De MAZDA heeft een topsnelheid van 182 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,6 l/100 km. De 5 is 15 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MAZDA |
| Model | 5 |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 6.239 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 8 mei 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 8 mei 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
| APK melddatum | 22 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 22 mei 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | L8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Max. vermogen | 85 kW / 116 pk |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,1 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 182 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.375 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Lengte | 4.565 mm |
| Breedte | 1.755 mm |
| Hoogte | 1.665 mm |
| Wielbasis | 2.750 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Maximum vermogen | 85 kW / 115 pk |
| Maximum koppel | 165 Nm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 112 - 1566 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.





