Bentley Continental 6.0 W12 | MULLINER | MASSAGE & STOELVERWARMING & VERKOELING | ADAPTIVE CRUISE CONTROL | CAMERA | 21" | LUCHTVERING | 4WD | ETC.
- 2013
- 77.300km
- Benzine
- 424kW (576pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BENTLEY CONTINENTAL GTC V8 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012 en is nu 13 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 246.860 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 507 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De BENTLEY heeft een topsnelheid van 301 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 10,9 l/100 km. De CONTINENTAL GTC V8 is 40 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 275 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Dieren met een kilometerstand van 131.760 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BENTLEY |
| Model | CONTINENTAL GTC V8 |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 41.704 |
| Nieuwprijs | € 246.860 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 12 juli 2012 |
| Datum eerste registratie Nederland | 12 juli 2012 |
| Datum laatste tenaamstelling | 16 april 2026 |
| APK melddatum | 28 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 26 februari 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord |
| Aantal eigenaren | 5 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CMM |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3993 cc |
| Max. vermogen | 373 kW / 507 pk |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 15,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 8,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 10,9 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 254 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.002 mg/km |
| Roetfilter | n.v.t. |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Energielabel | F |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.445 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.900 kg |
| Voorasdruk | 1.550 kg |
| Achterasdruk | 1.460 kg |
| Trekgewicht geremd | 0 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 0 kg |
| Lengte | 4.806 mm |
| Breedte | 1.947 mm |
| Hoogte | 1.400 mm |
| Wielbasis | 2.750 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 275/40R20 Prijzen |
| Topsnelheid | 301 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,0 s |
| Maximum vermogen | 373 kW / 507 pk |
| Maximum koppel | 660 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Inhoud bagageruimte | 260 - 260 l |
| Inhoud brandstoftank | 90 l |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


