
Jeep Cherokee 3.7 V6 Renegade (2005)
1De Cherokee is eens wat anders dan een A4 of een 156 Sportwagon. Met deze Jeep kun je best...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze JEEP CHEROKEE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 19 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 40.883 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 204 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De JEEP heeft een topsnelheid van 180 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 12,2 l/100 km. De CHEROKEE is 7 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 82 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Wijk en Aalburg met een kilometerstand van 220.003 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | JEEP |
| Model | CHEROKEE |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 10.529 |
| Nieuwprijs | € 40.883 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 10 juli 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 10 juli 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 mei 2026 |
| APK melddatum | 19 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 21 augustus 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. v. op deurdorpel |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | K |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3700 cc |
| Max. vermogen | 150 kW / 204 pk |
| Geluidsniveau stationair | 87 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 17,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 9,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 12,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 290 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.841 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.540 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.360 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.496 mm |
| Breedte | 1.819 mm |
| Hoogte | 1.818 mm |
| Wielbasis | 2.650 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/70R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Maximum vermogen | 157 kW / 211 pk |
| Maximum koppel | 319 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Dakbelasting | 68 kg |
| Inhoud bagageruimte | 419 - 1404 l |
| Inhoud brandstoftank | 78 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
