
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN GOLF werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008 en is nu 17 jaar en 6 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 28.040 inclusief BTW en BPM. De VOLKSWAGEN GOLF is inmiddels geëxporteerd. De wielen worden aangedreven door een 110 pk dieselmotor. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 193 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,5 l/100 km.
| Status | geëxporteerd |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 6.399 |
| Nieuwprijs | € 28.040 |
| Datum eerste toelating | 14 november 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 november 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 oktober 2025 |
| APK melddatum | 9 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 8 maart 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op voorwielscherm onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 4 |
| Motorcode | CBD |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Max. vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 6,0 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 3,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 4,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 119 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Gewicht leeg | 1.241 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.840 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Wielbasis | 2.570 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Maximum vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Maximum koppel | 250 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1305 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | C |
De Volkswagen Golf 6 is een populaire auto uit de compacte middenklasse die tussen 2008 en 2012 is geproduceerd. Hoewel het eigenlijk een facelift is van de welbekende Golf 5, heeft ook deze generatie weer zijn eigen verbeteringen. Zijn praktische formaat en fijne rijeigenschappen maken het voor veel mensen een interessante occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



