Porsche 911 3.6 Carrera
- 2004
- 210.344km
- Benzine
- 239kW (325pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PORSCHE 911 CARRERA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004 en is nu 21 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 325 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De PORSCHE heeft een topsnelheid van 285 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 11,0 l/100 km. De 911 CARRERA is 52 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 105 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PORSCHE |
| Model | 911 CARRERA |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 32.884 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 15 juli 2004 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 juli 2004 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 april 2026 |
| APK melddatum | 12 september 2025 |
| APK vervaldatum | 12 september 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | M96/05 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3596 cc |
| Max. vermogen | 239 kW / 325 pk |
| Geluidsniveau stationair | 103 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 16,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 8,1 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 11,0 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 266 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Energielabel | G |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.370 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.810 kg |
| Voorasdruk | 775 kg |
| Achterasdruk | 1.180 kg |
| Lengte | 4.427 mm |
| Breedte | 1.808 mm |
| Hoogte | 1.310 mm |
| Wielbasis | 2.350 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 255/40ZR17 Prijzen |
| Topsnelheid | 285 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,0 s |
| Maximum vermogen | 235 kW / 320 pk |
| Maximum koppel | 370 Nm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 130 - 130 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Segment | H |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



