BMW X5 XDrive30i High Executive |STLvw|Leder|Navi|Camera|Cruise|Climate|PDC|DealerOnderhouden|Apk tot 31-12-2026|
- 2007
- 308.005km
- Benzine
- 200kW (272pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW X REIHE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 20 jaar en 8 maanden oud. In februari 2008 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 231 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De BMW heeft een topsnelheid van 210 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 12,9 l/100 km. De X REIHE is 3 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 345 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Wijk en Aalburg met een kilometerstand van 326.047 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | X REIHE |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 24.137 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 22 september 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 19 februari 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 mei 2026 |
| APK melddatum | 23 april 2026 |
| APK vervaldatum | 12 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2979 cc |
| Max. vermogen | 170 kW / 231 pk |
| Geluidsniveau stationair | 86 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.995 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.620 kg |
| Voorasdruk | 1.165 kg |
| Achterasdruk | 1.475 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.667 mm |
| Breedte | 1.872 mm |
| Hoogte | 1.715 mm |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 255/55R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Maximum vermogen | 170 kW / 231 pk |
| Maximum koppel | 300 Nm |
| Draaicirkel | 12,1 m |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 465 - 1550 l |
| Inhoud brandstoftank | 93 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



