
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CITROEN C4 PICASSO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014 en is nu 11 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 31.020 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 120 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De CITROEN heeft een topsnelheid van 187 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,3 l/100 km. De C4 PICASSO is 101 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 165 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Damwald met een kilometerstand van 240.542 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | C4 PICASSO |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 6.426 |
| Nieuwprijs | € 31.020 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 5 juli 2014 |
| Datum eerste registratie Nederland | 5 juli 2014 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 februari 2026 |
| APK melddatum | 11 november 2025 |
| APK vervaldatum | 11 november 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 5F01 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 88 kW / 120 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,5 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 145 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.227 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Lengte | 4.428 mm |
| Breedte | 1.826 mm |
| Hoogte | 1.625 mm |
| Wielbasis | 2.790 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Maximum vermogen | 88 kW / 120 pk |
| Maximum koppel | 160 Nm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 537 - 1709 l |
| Inhoud brandstoftank | 57 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

