
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SUZUKI IGNIS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 20 jaar oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 12.494 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 94 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De SUZUKI heeft een topsnelheid van 160 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,5 l/100 km. De IGNIS is 4 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Waalwijk met een kilometerstand van 185.782 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SUZUKI |
| Model | IGNIS |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 3.205 |
| Nieuwprijs | € 12.494 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 26 mei 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 26 mei 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | 8 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 26 mei 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | M13A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1328 cc |
| Max. vermogen | 69 kW / 94 pk |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 930 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.470 kg |
| Voorasdruk | 770 kg |
| Achterasdruk | 760 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Lengte | 3.890 mm |
| Breedte | 1.630 mm |
| Hoogte | 1.605 mm |
| Wielbasis | 2.360 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 165/70R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 69 kW / 94 pk |
| Maximum koppel | 118 Nm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 236 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


