Nissan Primera 1.8 Visia Clima/Cruise/Navi/LMV
- 2004
- 188.411km
- Benzine
- 85kW (116pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze NISSAN PRIMERA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 20 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 116 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De NISSAN heeft een topsnelheid van 194 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,4 l/100 km. De PRIMERA is 47 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 8 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Assen met een kilometerstand van 54.705 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | NISSAN |
| Model | PRIMERA |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 5.869 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 31 mei 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 31 mei 2005 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 april 2026 |
| APK melddatum | 22 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 6 juni 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1769 cc |
| Max. vermogen | 85 kW / 116 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.281 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.810 kg |
| Voorasdruk | 1.110 kg |
| Achterasdruk | 1.025 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Lengte | 4.567 mm |
| Breedte | 1.760 mm |
| Hoogte | 1.482 mm |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60HR16 Prijzen |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,1 s |
| Maximum vermogen | 85 kW / 116 pk |
| Maximum koppel | 163 Nm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

