
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN CC is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012 en is nu 13 jaar en 11 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 44.751 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 160 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 223 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,2 l/100 km. De CC is 179 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 306 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Hoogeveen met een kilometerstand van 169.994 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CC |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 8.307 |
| Nieuwprijs | € 44.751 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 28 juni 2012 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 juni 2012 |
| Datum laatste tenaamstelling | 2 december 2025 |
| APK melddatum | 5 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 2 april 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CDA |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Max. vermogen | 118 kW / 160 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 167 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.421 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.980 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.902 mm |
| Breedte | 1.855 mm |
| Hoogte | 1.418 mm |
| Wielbasis | 2.710 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 223 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Maximum vermogen | 118 kW / 160 pk |
| Maximum koppel | 250 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 532 - 532 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



