
Skoda Superb 2.5 V6 TDI 163pk Attractive Business (2007)
2Na heel was rond gekeken te hebben bij Audi, Mercedes, BMW en Peugot liep ik een tegen deze...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SKODA SUPERB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008 en is nu 18 jaar en 3 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 34.539 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De SKODA heeft een topsnelheid van 212 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,5 l/100 km. De SUPERB is 2 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 256 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SKODA |
| Model | SUPERB |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 8.587 |
| Nieuwprijs | € 34.539 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 31 januari 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | 23 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 9 februari 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | AWT |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1781 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 13,5 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 7,1 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 228 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.467 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.069 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Lengte | 4.899 mm |
| Breedte | 1.765 mm |
| Hoogte | 1.489 mm |
| Wielbasis | 2.790 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 210 Nm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 462 - 462 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
