
Mazda Premacy 2.0 Touring (2002)
De vernieuwde Mazda Premacy spiegelt zich meer dan ooit aan de succesrijke ruimtewagens van...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MAZDA PREMACY is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003 en is nu 22 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 131 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De MAZDA heeft een topsnelheid van 179 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,4 l/100 km. De PREMACY is 100 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 264 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Naarden met een kilometerstand van 156.663 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MAZDA |
| Model | PREMACY |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 5.518 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 18 juni 2003 |
| Datum eerste registratie Nederland | 18 juni 2003 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 februari 2026 |
| APK melddatum | 17 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 17 februari 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | FS |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Max. vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Geluidsniveau stationair | 87 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 12,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 7,5 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 225 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.300 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.815 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Lengte | 4.340 mm |
| Breedte | 1.705 mm |
| Hoogte | 1.600 mm |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/55R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 179 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,1 s |
| Maximum vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Maximum koppel | 170 Nm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 370 - 1848 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

