We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Deze BMW 325I CABRIOLET AUT. E2 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1994 en is nu 31 jaar en 2 maanden oud. In september 2000 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 192 pk benzinemotor. De BMW heeft een topsnelheid van 229 km/h De 325I CABRIOLET AUT. E2 is 295 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 418 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar1994
Brandstofbenzine
Kleurgeel
Cilinderinhoud2494 cc
Massa1484 kg
APK18 juli 2026
Kentekenrapport
Compleet kentekenrapport als PDF-document (ca. 15-20 pagina's)
voor
€ 7,95
Sinds 2005 is de vijfde generatie BMW 3-serie op de markt. Een model dat verkrijgbaar is als sedan, touring, coupé en cabriolet. Deze 3-serie heeft een heerlijke balans tussen sportief en comfortabel rijden. En dat is ook wat het voor veel bestuurders een interessante occasion maakt.
Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.