Nissan X-Trail 2.0 Columbia 2wd Trekhaak Ecc NAP
- 2007
- 156.815km
- Benzine
- 103kW (140pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze NISSAN X-TRAIL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 19 jaar en 4 maanden oud. In maart 2011 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 140 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De NISSAN heeft een topsnelheid van 177 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,1 l/100 km. De X-TRAIL is 14 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 283 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | NISSAN |
| Model | X-TRAIL |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 7.109 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 2 januari 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 10 maart 2011 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 mei 2026 |
| APK melddatum | 26 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 9 maart 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 217 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.355 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Voorasdruk | 1.110 kg |
| Achterasdruk | 1.165 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 727 kg |
| Lengte | 4.455 mm |
| Breedte | 1.765 mm |
| Hoogte | 1.750 mm |
| Wielbasis | 2.630 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/65R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Maximum koppel | 192 Nm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1841 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


