

Nissan X-Trail
2.0 Columbia St. 2wd Clima Pdc Lmv
€ 2.4902006302.687 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 november 2006 |
| APK | 28 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 31.276 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Deze Nissan X-Trail staat voor u klaar. Een geweldige, nog jonge occasion die goed is voor gemakkelijk nog een tonnetje of twee op de teller. De aandrijving van deze Nissan wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Het panoramadak zorgt voor maximale lichtinval en kan worden geopend voor extra ventilatie. Verder is de Nissan uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. U bent in deze Nissan ook voorzien van isofix-aansluiting en bagage afdekhoes.
Zoals u mag verwachten van deze Nissan X-Trail is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem.
We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?
Wij zijn aangesloten bij BOVAG. U heeft zelf de keuze om het BOVAG-pakket tegen meerprijs af te sluiten. Uit ervaring weten wij dat elke klant andere eisen en wensen heeft met betrekking tot de garantie bij aankoop van een occasion. Daarom bieden wij niet alle occasions standaard met BOVAG-garantie aan, maar bent u vrij om hier zelf een keuze in te maken. Wij leveren alle auto’s standaard met het basispakket.
Basispakket :
- Geldige APK
- Vloeistof controle
- Poetsbeurt
Het BOVAG-pakket: uw garantie voor zekerheid, tegen een vanafprijs van slechts €990,-.
Dit pakket omvat:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Nieuwe / recente APK bij aflevering
- Tenaamstelling van het voertuig
- Vloeistof controle
- Onderhoudsbeurt
- Professionele poetsbeurt
Wij maken ook export documenten / We also make export documents / Wir machen auch export dokumenten
Voor trailer: € 60,- / For Trailer: € 60,- / Fur Trailer: € 60,-
Met 15 dagen verzekering en nummerplaten: € 160,- / With 15 days insurance and export numbers: € 160,- / Mit 15 tagen versicherung und export schilden: € 160,-
Voorkom teleurstelling en bel ons voor vertrek als er geen afspraak is gemaakt. Zo kunnen we ervoor zorgen dat we u de best mogelijke service bieden.
Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten.
't Bergse Autohuis
Van Heelulaan 81
4624 BL Bergen op Zoom
M: 06-44400811
T: 0164-743200
E: info@bergseautohuis.nl
Modelreeks: feb. 2006 - dec. 2008
Wielbasis: 263 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 217 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2
Referentienummer: 5066
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 192 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.765 x 1.750 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.355 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 727 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.841 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Actieradius | 659 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,9 l/100km (1 op 8,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| CO2-uitstoot | 217 g/km |
| Energielabel | E |


