Nissan Micra 1.2 Airco/Centrale deurvergrendeling/Radio MEENEEMPRIJS/HANDELSPRIJS/EXPORTPRIJS APK TOT 10-03-2027
- 2005
- 177.111km
- Benzine
- 60kW (82pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze NISSAN MICRA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008 en is nu 17 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 80 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De NISSAN heeft een topsnelheid van 145 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,6 l/100 km. De MICRA is 11 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 381 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | NISSAN |
| Model | MICRA |
| Kleur | rood |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 3.146 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 6 juni 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 juni 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 18 mei 2026 |
| APK melddatum | 20 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 15 juni 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CR12 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1240 cc |
| Max. vermogen | 59 kW / 80 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 159 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 974 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.490 kg |
| Trekgewicht geremd | 350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Lengte | 3.719 mm |
| Breedte | 1.660 mm |
| Hoogte | 1.540 mm |
| Wielbasis | 2.430 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 165/70R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 17,9 s |
| Maximum vermogen | 59 kW / 80 pk |
| Maximum koppel | 110 Nm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 - 584 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




