Suzuki SX4 1.6 Exclusive Airco / Elektr. ramen / Parkeersens. / Trekhaak / Lm velgen / NAP
- 2010
- 231.661km
- Benzine
- 79kW (107pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SUZUKI SX4 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 17 jaar en 4 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 15.007 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 107 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De SUZUKI heeft een topsnelheid van 170 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,6 l/100 km. De SX4 is 104 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Scharnegoutum met een kilometerstand van 120.690 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SUZUKI |
| Model | SX4 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 4.156 |
| Nieuwprijs | € 15.007 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 16 januari 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 16 januari 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 14 februari 2026 |
| APK melddatum | 22 april 2025 |
| APK vervaldatum | 9 mei 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | M16A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1586 cc |
| Max. vermogen | 79 kW / 107 pk |
| Geluidsniveau stationair | 87 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,4 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 182 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.155 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Lengte | 4.605 mm |
| Breedte | 1.755 mm |
| Hoogte | 1.545 mm |
| Wielbasis | 2.500 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Maximum vermogen | 79 kW / 107 pk |
| Maximum koppel | 145 Nm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 515 - 515 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



