Volkswagen Touran 1.6 Trekhaak Nieuwe apk 4Nw banden Beurt NAP
- 2009
- 170.358km
- Benzine
- 75kW (102pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN TOURAN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 19 jaar en 5 maanden oud. In november 2014 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 140 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 198 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,5 l/100 km. De TOURAN is 2 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 301 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TOURAN |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 6.629 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 12 december 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 19 november 2014 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 mei 2026 |
| APK melddatum | 25 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 25 maart 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat onder r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | BMY |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,1 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 179 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.475 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.170 kg |
| Voorasdruk | 1.130 kg |
| Achterasdruk | 1.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.505 mm |
| Breedte | 1.794 mm |
| Hoogte | 1.694 mm |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Maximum koppel | 210 Nm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 695 - 1989 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.





