We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 1-TJF-09
RENAULT CAPTUR
| 2014
Deze RENAULT CAPTUR werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014 en is nu 11 jaar en 4 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 23.280 inclusief BTW en BPM. De RENAULT CAPTUR is inmiddels geëxporteerd. De wielen worden aangedreven door een 90 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De RENAULT heeft een topsnelheid van 171 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 3,6 l/100 km.
We kennen de Renault Captur sinds 2013. Toen hij zijn debuut maakte, waren er nog maar weinig cross-overs in het B-segment. Het nieuwe model sloeg in ieder geval goed aan, want de Captur werd ontzettend goed verkocht. Tegenwoordig is hij niet meer weg te denken uit het straatbeeld. Ook als occasion zien we hem veel voorbijkomen.
Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.