Toyota RAV4 2.0 VVTi Linea Sol APK 02-2027 Airco NAP Trekhaak
- 2008
- 276.690km
- Benzine
- 112kW (152pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze TOYOTA RAV4 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 19 jaar en 11 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 31.595 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 152 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De TOYOTA heeft een topsnelheid van 185 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,6 l/100 km. De RAV4 is 107 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 315 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Hilversum met een kilometerstand van 279.887 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | RAV4 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 7.581 |
| Nieuwprijs | € 31.595 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 15 juni 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 juni 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 februari 2026 |
| APK melddatum | 26 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 10 april 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat onder r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Max. vermogen | 112 kW / 152 pk |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.440 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.395 mm |
| Breedte | 1.815 mm |
| Hoogte | 1.720 mm |
| Wielbasis | 2.560 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/70R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Maximum vermogen | 112 kW / 152 pk |
| Maximum koppel | 194 Nm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1752 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | L |
De derde generatie Toyota RAV4 werd nieuw geleverd van 2006 tot 2013. Deze auto is ruim vanbinnen, maar niet extreem groot vanbuiten. Zijn praktische formaat en betrouwbare karakter maken de RAV4 voor veel mensen een interessante occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




