
Subaru Legacy Outback 2.0D Executive (2009)
3Waar de concurrentie zich vooral bedient van vier-, vijf- en zescilinder lijnmotoren houdt...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SUBARU LEGACY is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 20 jaar en 4 maanden oud. In januari 2006 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 165 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De SUBARU heeft een topsnelheid van 197 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,9 l/100 km. De LEGACY is 52 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 396 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Capelle aan den IJssel met een kilometerstand van 246.972 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SUBARU |
| Model | LEGACY |
| Kleur | geel |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 9.658 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 3 januari 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 3 januari 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 april 2026 |
| APK melddatum | 13 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 1 juli 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | EJ25 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2457 cc |
| Max. vermogen | 121 kW / 165 pk |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 12,3 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,9 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 210 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.415 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.730 mm |
| Breedte | 1.770 mm |
| Hoogte | 1.545 mm |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/55R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Maximum vermogen | 121 kW / 165 pk |
| Maximum koppel | 226 Nm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Kogeldruk | 82 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 459 - 1628 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
