AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Vraag over de BMW 5-serie? Wij stellen 'm Adrian!
28
Wowie! De nieuwe 5 is er en wát een apparaat! Donderdag ga ik hem "live" bekijken. Elk jaar organiseert BMW een sneak preview in hometown München. We vliegen naar Beieren, dan per X5, X6 of 7-serie naar een prachtig luxe BMW-dealer in de suburbs van de stad. Dan door een security-check, camera's inleveren en in een grote luxe showroom met cocktails en slow-food staat een aantal auto's onder een strak doek. Eén voor één worden de BMW's, Mini's en Rolls-Royces van 2010 getoond. Met wat uitleg erbij. Als achtergrondinfo voor het autojaar 2010. Interessant en aangenaam.
Tuurlijk is zeker de nieuwe 5-serie van de partij. En de man onder wiens leiding en verantwoordelijkheid het lijnenspel ontstaan is, Adrian van Hooydonk, Director BMW Group Design, is eveneens present. Dus heeft u een vraag ten aanzien van de nieuwe 5-serie die wij in onze artikelen en video's nog niet beantwoord hebben, stel 'm hier en ik vraag het donderdag. Antwoorden op al uw vragen verpak ik in een gezellige follow-up die ik zo snel mogelijk online blaf.
Lees ook
Weblogs
Weblog Bas – Met de Copen naar Hamburg is spelen met je leven
Weblogs
Weblog Bas - Geef die kleintjes subsidie
Weblogs
Weblog Joas – Hoffelijk rijden: ga op les in de VS
Weblogs
Weblog Bas – Waarom een elektrische GTI een illusie is
Weblogs