Sigaar uit eigen doos

Sjongejonge, daar komt net weer zo'n 'reken je rijk' persbericht binnen. Ditmaal is het van Toyota. Ik citeer:
De prijs van de Yaris Cool komt daarmee op € 11.500. Wie gebruik maakt van de Nationale Sloopregeling en Toyota's slooppremie betaalt slechts € 9.500."
Zo lust ik er nog wel een paar! Dat is hetzelfde als zeggen "Als u een auto van 11.500 euro inruilt, krijgt u de Yaris gratis mee". Een nogal lege bewering dus, en wie zegt dat de auto's van de potentiële Yaris-kopers überhaupt in aanmerking komen voor het milieudelict dat Nationale Sloopregeling heet? Het blijkt als we de importeur bellen bovendien dat je alleen deze volle 2.000 euro korting krijgt als je de Yaris financiert (lenen kost geld!), zonder financiering is de maximale korting 'slechts' 1.500 euro.
Ik wil hieraan overigens meteen toevoegen dat Toyota niet het enige merk is dat zich aan dit gegoochel bezondigt. Dit was even de druppel, want in de afgelopen weken bestookten ook onder andere Fiat, Skoda en Seat ons met persinfo waar de slooppremie in het actievoordeel werd meeberekend. Ophouden met deze misleiding, jongens! Het bezorgt ons alleen maar extra rekenwerk.

Lezersreacties (54)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.