AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Saab 9-3 2.0T Aero
Tot in de kleinste details
Rienk Hallink komt uit een Saab-familie. Zijn vader heeft een schuur vol met dit soort Zweedse schonen. Al van jongs af aan sleutelt hij aan Saabs en zijn dikke 9-3 houdt hij dan ook helemaal zelf bij. Joep Schuurman en zelfsleutelaars gaan niet altijd heel goed samen. Net als lpg trouwens – waar deze Saab op rijdt. Eens kijken of onze techneut de handen op elkaar krijgt voor de auto van Rienk.
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download