Porsche brengt zijn eerste EV op de markt, wij reden met de krachtigste: de Turbo S.
Signalement
| Merk | Porsche |
|---|---|
| Model | Taycan Turbo S |
| Carrosserie | 4-deurs, sedan |
| Transmissie | 2 versnellingen, automaat |
| Aandrijving | 4wd |
| Nieuwprijs | € 204.250 |
Specificaties
| Brandstof | elektrisch |
|---|---|
| Motor | 2 elektromotoren |
| Maximaal vermogen | 560 kW / 761 pk |
| Maximaal koppel | 1.050 Nm |
| Accu capaciteit (bruto) | 93 kWh |
| Lengte / breedte / hoogte | 4.963 mm / 1.966 mm / 1.378 mm |
| Wielbasis | 2.900 mm |
| Massa leeg | 2.270 kg |
| Laadvermogen | 600 kg |
| Aanhangermassa geremd / ongeremd | 0 kg / 0 kg |
| Banden voor | 265/35R21Prijzen |
| Banden achter | 305/30R21Prijzen |
| Topsnelheid | 260 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 2,8 s |
| Stroomverbruik (WLTP) | 24,3 kWh/100km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 0 g/km |
| Actieradius (WLTP) | 416 km |

Lezersreacties (335) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.