AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mazda3 2.2 CiDT GT-M - Volkswagen Golf GTD
Zuinig en snel naar het einde van de wereld
De vorige Mazda3 leed een beetje een anoniem bestaan. Onterecht, vinden wij, want de auto was een best rij-ijzer. Voor de nieuwe 3 dreigt eenzelfde leven in de schaduw. Terwijl ook dit model best wat te bieden heeft. Wat te denken van de Mazda3 GT-M met een 185 pk dieselmotor? Samen met een eveneens gloednieuwe Golf GTD dreunen we naar het einde van de wereld.
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Mijn eerste auto
Omdat een GTI uit den boze was kocht Jerome deze Golf II 1.8 als eerste auto
Reportage
Plug-in hybride Volkswagen Golf presteert elektrisch al bijna hetzelfde als eerste e-Golf
Volkswagen Golf GTI Edition 50: ‘Tijd op Nordschleife zou nog 2 tot 3 seconden sneller kunnen’
Nieuws
Deze Volkswagen Golf heeft al 37 jaar geen pretenties - Liefhebber Gezocht
Nieuws